• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

Aktualności

Maj 21 2019

W kosmosie

 

Kosmos jest zagadką,

więc nie lada gratką

będę lecieć tam,

wsiadam do rakiety

szybszej od komety,

już przygodę mam!

 

Nasze przedszkolaki przeżyły pasjonujące chwile, których celem było rozbudzenie ich zainteresowania wszechświatem. Kosmiczna przygoda rozpoczęła się od obejrzenia prezentacji multimedialnej. Planety i gwiazdozbiory wzbudzały podziw a film prezentujący start rakiety wywołał niezwykłe emocje.

 

Po takiej dawce wrażeń chłopcy chętnie zabrali się do wykonania własnej rakiety, którą wybraliśmy się w kosmos, by poznać planety, gwiazdozbiory, statki kosmiczne. Nasze przedszkole odwiedzili „kosmici”, którzy obserwowali, wyklejanie układu słonecznego, kolorowanie planet i portretów kosmitów a nawet towarzyszyli chłopcom podczas leżakowania. Na zakończenie dzieci obejrzały film animowany pt. „Małpy w kosmosie”. Ta przygoda pozwoliła maluszkom poznać świat niedostępny na co dzień i poszerzyć wiadomości.

 

Autor: Anna Guzanowska

Nasi Sponsorzy