• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

Aktualności

Paź 09 2019

BIEGI PRZEŁAJOWE EKO - START JONIEC 2019

 W dniu dzisiejszym w malowniczej scenerii jonieckich lasów odbyły się Biegi Przełajowe Eko – Start Joniec 2019. W sportowej rywalizacji oprócz naszych uczniów brali udział zawodnicy z zaprzyjaźnionych placówek z Pułtuska, Płońska, Mławy i Żuromina. Pogoda dopisała, humory również. Imprezę rozpoczął Bieg Przełajowy Krasnali, w którym uczestniczyły nasze przedszkolaki. W pozostałych biegach zdobywcy trzech pierwszych miejsc w swoich kategoriach wiekowych otrzymali dyplomy i medale a zwycięzcy dodatkowo statuetki. Przedstawiciele swoich szkół odebrali z rąk Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Płońskiego Pana Józefa Bluszcza, Radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Pana Artura Czaplińskiego oraz Dyrektora naszego Ośrodka Pana Jerzego Michalaka pamiątkowe puchary za udział w imprezie. Na wszystkich obecnych czekał tradycyjnie pyszny posiłek w plenerze.

Wyniki naszych uczniów w rozwinięciu >>>

KATEGORIA I

dziewczęta - 600m
I miejsce – Anna Ordak

chłopcy – 600m
I miejsce – Bartosz Tomczak
II miejsce – Adam Jackowski
IV miejsce – Eryk Szmigielski

chłopcy – 800m
IV miejsce – Kacper Jaskulski

chłopcy – 1000m
III miejsce – Kamil Wielechowski

KATEGORIA II

dziewczęta – 800m
I miejsce – Magdalena Dymowska

chłopcy – 1000m
I miejsce – Damian Palczewski
III miejsce – Dawid Cieślik
IV miejsce – Kacper Cieślik
V miejsce – Marek Wysocki
VI miejsce – Patryk Wysocki

chłopcy – 1500m
IV miejsce – Adam Łaszcz

chłopcy – 2000m
III miejsce – Jakub Stefański
IV miejsce – Piotr Łączyński

GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK! ;-)

Autor: Monika Cywińska

Nasi Sponsorzy