• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

Aktualności

Lut 06 2020

Bezpieczne ferie zimowe 2020

Ferie zimowe to czas odpoczynku, zabawy i rozwijania zainteresowań na które brakuje czasu dzieciom i młodzieży w okresie nauki. Nie wolno jednak zapominać o zasadach bezpieczeństwa w tym czasie. Dlatego też w naszym Ośrodku jak co roku w dniu 6 lutego 2020 roku pedagog szkolny zorganizował dla naszych wychowanków spotkanie z policjantami z Komisariatu Policji w Nowym Mieście asp. sztab. Mariuszem Kopczyńskim i posterunkowym Dominikiem Markiewiczem pod hasłem "Ferie zimowe 2020 - porady dla dzieci i młodzieży".

W czasie spotkania policjanci przypomnieli dzieciom i młodzieży zasady bezpieczeństwa w czasie zabaw zimowych, bezpiecznego poruszania się po drodze, właściwego zachowania się w czasie wyjazdów na ferie zimowe, ostrożności w czasie pobytu w domu i przezorności w korzystaniu z internetu. Wychowankowie z dużym zainteresowaniem słuchali porad, dyskutowali z zaproszonymi gośćmi, zadawali pytania z zakresu bezpieczeństwa. Panowie policjanci odwiedzili również naszych przedszkolaków.

Na podsumowanie spotkania wychowankowie wysłuchali krótkiej podsumowującej prezentacji o bezpiecznych feriach przygotowanej przez pedagoga szkolnego i otrzymali odblaskowe emotikonki . Dziękujemy kierownikowi Komisariatu Policji w Nowym Mieście asp.sztab.Markowi Ambrochowiczowi za współpracę w zakresie profilaktyki bezpieczeństwa. A Wszystkim naszym uczniom i nauczycielom życzymy udanego, zdrowego i śnieżnego zimowego wypoczynku.

Autor: Honorata Bielska

Nasi Sponsorzy