Za nami wyjątkowa uroczystość, podczas której wspólnie wyruszyliśmy w „Majową podróż przez Polskę”

Nasze przedstawienie rozpoczęliśmy dostojnym polonezem ![]()
oraz odśpiewaniem hymnu narodowego
, wprowadzając wszystkich w podniosły i uroczysty nastrój
Uczniowie przypomnieli, jak ważne są majowe święta
1 maja – Święto Pracy
– podkreśliliśmy znaczenie codziennej pracy i szacunku dla każdego zawodu
2 maja – Dzień Flagi – wspólnie uczciliśmy nasze barwy narodowe, ucząc się ich symboliki
3 maja – Święto Konstytucji – przybliżyliśmy znaczenie konstytucji jako fundamentu państwa






Nie zabrakło pięknych piosenek, elementów filmowych oraz występów artystycznych naszych uczniów.
Całość zwieńczył wzruszający taniec do utworu „Noce i dnie”.

